دانلود پلاگین Athentech Perfectly Clear برای اصلاح تصاویر در فتوشاپ و لایت‌روم

2 613

هنر عکاسی تنها به ثبت شفاف و زیبای لحظه‌ها، محدود نیست. یک عکاس حرفه‌ای در حوزه‌ی عکاسی دیجیتال، باید بتواند تصویری را که ثبت کرده است، با استفاده از نرم‌افزار فتوشاپ و سایر نرم‌افزار‌های اصلاح تصویر، بهبود ببخشد و تصحیح کند. بدین منظور بخش‌های متعددی در برخی نرم‌افزار‌ها، خصوصا نرم‌افزار فتوشاپ که از پیشگامان در این زمینه است، به منظور تصحیح و روتوش عکس‌ها ایجاد شده‌اند و توسعه یافته‌اند. همچنین پلاگین‌‎های متعددی توسط طراحان مختلفی از سراسر دنیا برای ویرایش تصاویر ایجاد شده‌اند که به راحتی و با استفاده‌ی سریع از این پلاگین‌ها می‌توانید نواقص عکس‌های خود را برطرف کنید یا ویژگی‌های روشنایی و نوری آن‌ها را تغییر دهید.
از جمله پلاگین‌های خوبی که برای اصلاح عکس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، پلاگین فتوشاپ Athentech Perfectly clear است که مخصوص ویندوز و مک تولید و عرضه شده است. عملکرد این پلاگین این است که در محیط فتوشاپ و لایت‌روم، بصورت خودکار وضوح عکس شما را تنظیم می‌کند و شفافیت آن را بالا می‌برد. در واقع به کمک پلاگین فتوشاپ Athentech Perfectly clear می‌توانید به بالاترین کیفیت از عکسی که ثبت کرده‌اید، دست پیدا کنید.
این پلاگین دارای ۱۰ پیش تنظیمات است که می‌تواند عکس‌های عادی شما را به تصاویری فوق‌العاده تبدیل کند.
حذف کردن انواع لکه، جوش و خال، صاف کردن چین و چروک‌های پوست، پاک کردن سیاهی دور چشم و موهای زائد و تعدیل نورهای موجود در تصویر از جمله کارهایی است که می‌توانید با این پلاگین و در جهت تصحیح عکاسی از چهره انجام دهید.

پلاگین فتوشاپ Athentech Perfectly clear

لینک دانلود

2 نظر
 1. Amir
  0

  سلام چطوری میشه کرکش کرد نصبش کردم تو فتوشاپ اما کرک نشدهه

  1. روکسو
   0

   توضیحات نصب این پلاگین را اینجا بخوانید.

ارسال نظر

توجه:‌ آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.