توضیحات پشتیبانی
گزارش تخلفات

پروژه مدیریت دفترچه تلفن به زبان ++C

کد محصول:‌ 446274
پروژه مدیریت دفترچه تلفن به زبان ++C
توضیحات محصول

طراحی یک دفترچه تلفن هوشمند می‌تواند به عنوان یک تمرین ساده ولی کاربردی در زبان برنامه نویسی ++C شناخته شود. در پروژه که پیش روی شماست، کاربر می‌توان یک رکورد یا شماره تلفن جدید را به سیستم خود اضافه کند یا سوابق شماره تلفن‌های موجود را نمایش دهد. همچنین در این برنامه کاربر می‌تواند یک شماره تلفن خاص را جستجو و حذف کند. این پروژه ساده به شما می‌آموزد که چگونه با کلاس‌ها کار کرده و یک فایل متنی که حاوی اطلاعات کاربر است ویرایش کنید.

سورس کد یا کد منبع کاملا بدون خطاست و با یکبار اجرا شدن خروجی را نمایش می‌دهد. این پروژه بیش از ۳۰۰ خط کد است که برای تجزیه و تحلیل مورد استفاده قرار می‌گیرد. کد اصلی در Turbo C‌نوشته شده است.

سناریویی بخش‌های مختلف به صورت زیر است:

۱) اضافه کردن شماره تلفن: این ویژگی به کاربر اجازه می‌دهد که یک شماره تلفن جدید را درون فایل با پسوند txt. ذخیره کند. به هنگام ذخیره‌سازی سوالاتی از قبیل شماره تلفن، نام فرد از کاربر دریافت می‌شود. در صورتیکه شماره تلفن به درستی ذخیره گردد پیغام «Phone details successfully stored» نمایش داده می‌شود. اگر شماره تلفن موجود باشد پیغامی دیگر به صورت «Phone id already exists!» خروجی شما خواهد بود.

۲) جستجو بین شماره‌های تلفن: یک تابع بسیار ساده برای انجام این کار در نظر گرفته شده است و کاربر با استفاده از آن می‌تواند یک شماره تلفن را با توجه به نام کاربر جستجو کرده و خروجی را نمایش دهد.

۳) نمایش شماره تلفن: در این بخش کاربر می‌تواند تمام اطلاعات موجود را که درون فایل txt. ذخیره گردیده است، نمایش دهد. این اطلاعات شامل نام شخص و شماره تلفن او است.

۴) اصلاح شماره تلفن: این قابلیت به کاربر توانایی ویرایش کردن شماره‌ تلفن و مشخصات فرد را می‌دهد. در صورتیکه ویرایش به درستی انجام بگیرد پیغام «Record modified successfully» نمایش داده می‌شود.

۵) حذف شماره تلفن: این ویژگی به کاربر اجازه می‌دهد تا در صورت عدم نیاز یک شماره تلفن خاص، آن را از لیست دفترچه تلفن خود حذف کند. در صورتیکه این کار با موفقیت انجام شود پیغام «Record deleted!» چاپ می‌شود. اگر شماره تلفنی که کاربر می‌خواهد حذف کند، پیدا نشود، برنامه پیغام «Recod dosen't exist!» را نمایش می‌دهد.

فایل‌های سربرگ (Header)

در این پروژه ۴ فایل سربرگ کلی به نام‌های conio, stdio, alloc و string استفاده شده است.

دیگر محصولات این کاربر
نظرات
نظر شما
بازیابی
توضیحات پشتیبانی
گزارش تخلفات
با دریافت این محصول از مزایای زیر بهره مند می شوید:
  • دسترسی دائمی به فایل محصول
  • ارتباط مستقیم با برنامه نویس
  • دسترسی رایگان به نسخه‌های آتی
تیم مدیریت روکسو
1163 نفر این محصول را دانلود کرده اند
اولین نظر را شما ثبت کنید
امتیاز این محصول
0 از 0 رأی ( ) ( ) ( ) ( ) ( )
تاریخ انتشار: 1397/1/31
تاریخ بروزرسانی: 1397/3/1
اصالت و صحت اطلاعات این محصول مورد تایید روکسو است.
اصالت محصول
نسخه زبان ++C