همکاری و کسب درآمد

we-are-hiring_thumb.jpgروکسو، از حرفه‌ای‌ها حمایت می‌کند…

روکسو یک پلتفرم آموزشی گسترده است که این امکان را فراهم می‌کند تا افراد توانمند از سراسر کشور از طریق «ارائه‌ی آموزش و خدمات آموزشی» در حوزه‌های برنامه‌نویسی، طراحی گرافیک و مارکتینگ کسب درآمد میلیونی داشته باشند.

 


 


 

روش‌های کسب درآمد از روکسو از طریق تولید محتوا

 

teachers-in-roxo_thumb.jpg

یک) مدرس شدن

اگر در موضوعی تبحر کافی و توانایی تدریس دارید، می‌توانید در گروه مدرسان روکسو قرار بگیرید و در حوزه‌ی تخصصی خود، دوره‌های آموزشی تهیه و جهت انتشار در سایت برای ما ارسال کنید. دوره‌های ارسالی شما توسط کارشناسان بررسی و در صورت تائید در قسمت «دوره‌های آموزشی» در سایت روکسو منتشر خواهند شد. کسب درآمد از طریق انتشار دوره‌های آموزشی به این صورت است که 70 درصد از مبلغ دوره به شما تعلق می‌گیرد. شرایط مدرس شدن در روکسو را در لینک زیر مطالعه کنید:

شرایط مدرس شدن در روکسو

 

roxo-content-writers_thumb.jpg
دو) تولید محتوا برای اینستاگرام

افرادی که توانایی تولید محتواهای کوتاه ویدیویی (با قرار گرفتن در مقابل دوربین و یا تهیه موشن‌گرافیک و ...) را دارند، می‌توانند محتواهای خود را برای ما ارسال کنند. چنانچه محتواهای ارسالی شما مورد تائید مجموعه‌ی روکسو قرار بگیرند، بر روی صفحه‌ی اینستاگرام روکسو به آدرس roxo_ir منتشر خواهند شد.
به ازای هر محتوای تائید شده‌ی شما، مبلغ 50 هزار تومان به شما پرداخت می‌شود. 

 


 

 

creative-content-creators-in-roxo_thumb.jpg

سه) نویسنده شدن

افرادی که در زمینه‌‌های برنامه‌نویسی، طراحی گرافیک و مارکتنیگ دانش دارند، می‌توانند دانش خود را در قالب مقالات، ویدیوهای آموزشی یا فایل‌های صوتی برای ما ارسال کنند.
همچنین افرادی که توانایی ترجمه دارند و با زمینه‌های فوق آشنا هستند، می‌توانند مقالات یا ویدیوهای آموزشی در وب‌سایت‌های غیرفارسی را به فارسی ترجمه و جهت انتشار در سایت، برای ما بفرستند. مقالات تائید شده‌ی شما در قسمت «مقالات» در سایت روکسو قرار خواهند گرفت.
به ازای هر ویدیوی آموزشی که از شما بر روی سایت قرار بگیرد، مبلغ 30 هزار تومان و به ازای هر مقاله، مبلغ 25 هزار تومان به حساب شما واریز خواهد شد. شرایط نویسنده شدن در روکسو را در لینک زیر بخوانید:

 شرایط نویسنده شدن در روکسو

 

 

نحوه‌ی ارسال محتواهای تولیدی

چنانچه مدرس، نویسنده یا تولیدکننده‌ی محتوا برای اینستاگرام هستید، می‌توانید آثار خود را به حساب کاربردی roxo24 در تلگرام ارسال کنید. پشتیبانان تلگرام، هرگونه پرسش شما را در زمینه‌ی کسب درآمد از روکسو پاسخگو خواهند بود.

 


 

سایر روش‌های کسب درآمد از روکسو

چنانچه مایل هستید به صورت مستقیم با روکسو همکاری کنید و به عنوان کارمند غیرحضوری در مجموعه استخدام شوید و به صورت ماهیانه حقوق دریافت کنید، باید شرایط زیر را داشته باشید:

 

گرافیست

  • مسلط به حداقل یکی از نرم‌افزارهای فتوشاپ یا ایلوستریتور یا افترافکتس
  • دارای روحیه کار تیمی
  • دارای خلاقیت کافی و آشنا به متد روز طراحی گرافیک در دنیا
  • مسئولیت‌پذیر، متعهد، دقیق و وقت‌شناس

 

گوینده

  • دارای صدای مناسب و رسا
  • مسلط به اصول و فنون گویندگی و خوانش متون
  • مسلط به نرم‌افزارهای ضبط و ویرایش صدا
  • آشنا به زبان انگلیسی و تلفظ کلمات و اصطلاحات انگلیسی
  • مسئولیت‌پذیر، متعهد، دقیق و وقت‌شناس

 

نحوه‌ی ارسال روزمه و نمونه‌کار

سن، مدارک تحصیلی، محل زندگی و دیگر مسائل فاقد اهمیت است و فقط نمونه‌کارها و رزومه‌ی شما بررسی می‌شود.
چنانچه دارای شرایط فوق هستید، نمونه‌کارها و رزومه‌ی خود را به همراه شماره تماس به حساب کاربری roxo24 در تلگرام ارسال نمائید.