۳۰۰۰۰ تومان
شش ماه پشتیبانی بیشتر (15000 تومان)
توضیحات پشتیبانی
گزارش تخلفات

ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس (WordPress Keyword Tool)

کد محصول:‌ 850706
ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس (WordPress Keyword Tool)
پیش نمایش
توضیحات محصول

کلمه کلیدی چیست؟

کلمه کلیدی یا Keyword به کلمه ای گفته می شود که تمرکز یک مقاله، مطلب یا محصول روی آن بوده و تمام محوریت یک صفحه بر اساس آن تنظیم می شود. بگذارید یک مقدار خودمانی تر توضیح بدهیم:

فرض کنید شما در موتور جستجوی گوگل به دنبال «آموزش نصب ویندوز» هستید، مرورگر خود را باز کرده و در وب سایت گوگل عبارت «آموزش نصب ویندوز» را وارد می کنید. قبل از اینکه دکمه ی Enter را فشار دهید، یک سری پیشنهادات از طرف گوگل برای شما نمایش داده می شود. به تصویر زیر دقت کنید:

wordpress-keyword-tool-7_thumb.jpg

این نتایج بیشترین میزان جستجو در گوگل را توسط کاربران می باشد. بنابراین شما آگاه هستید که کاربران ایرانی برای آموزش نصب ویندوز از چه کلید واژه هایی استفاده کرده اند. حال با در نظر گرفتن قوانین انتخاب کلمات کلیدی می توانید بهترین انتخاب را برای مقاله خود داشته باشید.

در روکسو پلاس اخیرا مقاله ای جدید تحت عنوان «کلمات کلیدی غوغا به پا می کنند» تالیف و گردآوردی کردیم که با مطالعه آن می توانید طی ۲ قسمت به صورت کامل با قوانین انتخاب کلمات کلیدی آشنا شوید.

حال در اختیار داشتن یک ابزار مفید برای اینکه شما بتوانید بهترین کلمه کلیدی را برای مطلب خود انتخاب کنید، ضروری و حائز اهمیت است.

افزونه یا پلاگین ابزار کلمات کلیدی وردپرس (Wordpress Keyword Tool) یکی از قدرتمندترین و بهترین افزونه های حال حاضر دنیا در وردپرس است که با استفاده از آن شما می توانید ابتدا در گوگل سرچ (جستجو) کرده و بهترین عناوین را برای یک کلمه کلیدی پیدا کنید، سپس از لیست نتایج بدست آمده، کلمه کلیدی مورد نظر را تیک زده و به بررسی مقدار چگالی (فراوانی) آن کلمه در مطلب خود بپردازید. در نهایت اگر این کلمات کلیدی، برای شما قابل توجه بودند می توانید عنوان متا، توضیحات متا و برچسب ها را بر اساس آن تنظیم کنید.

wordpress-keyword-tool-5_thumb.jpg

همانطور که از تصویر فوق پیداست نمونه عبارت «آموزش نصب ویندوز» جستجو شده و نتایج آن به صورت آنی قابل مشاهده است.

در تصویر زیر یک نمای کلی از این ابزار را که در وردپرس نصب شده است مشاهده می کنید:

wordpress-keyword-tool-3_thumb.jpg

ویژگی های افزونه ابزار کلمات کلیدی وردپرس

لیست کلمات کلیدی: این ابزار لیستی از بهترین و پر استفاده ترین کلمات کلیدی جستجو شده در گوگل را بر اساس اولویت کلیک برای شما به نمایش می گذارد.

افزودن کلمات کلیدی به عنوان برچسب:‌ اگر شما می خواهید کلمات کلیدی جستجو شده را به عنوان برچسب انتخاب کنید کافیست روی دکمه افزودن برچسب کلیک نمایید.

نمایش میزان چگالی: منظور از چگالی، فراوانی کلمه یا کلمات کلیدی انتخاب شده در مطلب شما است. یعنی مثلا اگر سه کلمه کلیدی: آموزش وردپرس، وردپرس، امنیت وردپرس به عنوان کلمات انتخابی ما باشند می توانیم تعداد استفاده از این کلمات را داخل متن پیدا کنیم!

wordpress-keyword-tool-4_thumb.jpg

پیشنهادات بلادرنگ یا همزمان: یکی دیگر از ویژگی های افزونه ابزار کلمات کلیدی وردپرس (Wordpress Keyword Tool) نمایش نتایج جستجو شده به صورت آنلاین می باشد. یعنی برای دریافت کلمات کلیدی مشابه نیازی نیست که روی دکمه جستجو کلیک کنید، بلکه نتایج به صورت خودکار برای شما نمایش داده می شود.

نمایش میزان چگالی به صورت بلادرنگ یا همزمان: تعداد دفعاتی که شما از یک کلمه کلیدی در یک متن استفاده می کنید به صورت آنلاین محاسبه می شود یعنی با هر بار نوشتن آن کلمه کلیدی درون ادیتور خود، محاسبه چگالی به شکل خودکار انجام می شود.

پشتیبانی تمام زبان های گوگل: این جمله بدین معنی است که شما در تنظیمات این افزونه می توانید مشخص کنید که هدف جستجوی شما در کدامیک از دامنه های گوگل است (مثلا دامنه google.ir یا google.fr و ... )

wordpress-keyword-tool-6_thumb.jpg

واکنش گرا‌ (Responsive): این افزونه به صورت کاملا ریسپانسیو یا واکنش گرا طراحی شده است.

فارسی سازی: این افزونه توسط تیم روکسو به صورت کامل فارسی سازی شده است.

توجه: در بسیاری از نسخه های موجود در سایر وب سایت های ایرانی، این افزونه با زبان فارسی سازگار نیست. یعنی مثلا شما اگر کلمه «آموزش نصب ویندوز» را بزنید، چگالی این کلمه در متن را محاسبه نمی کند. دلیل این امر عدم رعایت نکات برنامه نویسی درون افزونه بوده که به صورت کامل توسط تیم روکسو برطرف گردیده است.

‌آموزش کار با پلاگین ابزار کلمات کلیدی وردپرس

ابتدا باید به مسیر «تنظیمات -> ابزار کلمات کلیدی» بروید.

سپس از صفحه باز شده زبان مورد نظر را (معمولا روی Farsi) تنظیم کنید.

در نهایت ذخیره سازی را انجام دهید. پس از انجام مراحل فوق جعبه ای تحت عنوان ابزار کلمات کلیدی در ستون سمت چپ صفحه ظاهر می شود.

نسخه افزونه ابزار کلمات کلیدی وردپرس

این افزونه در حال حاضر در آخرین نسخه ویرایشی خود یعنی 2.3.1 منتشر شده است. در این نسخه خطاهای موجود و تداخل با افزونه Yoast Seo نیز برطرف گردیده است.

دیگر محصولات این کاربر
نظرات
نظر شما
بازیابی
۳۰۰۰۰ تومان
شش ماه پشتیبانی بیشتر (15000 تومان)
توضیحات پشتیبانی
گزارش تخلفات
با دریافت این محصول از مزایای زیر بهره مند می شوید:
  • ۶ ماه پشتیبانی رایگان
  • ۷ روز ضمانت بازگشت وجه
  • دسترسی دائمی به فایل محصول
  • ارتباط مستقیم با برنامه نویس
  • دسترسی رایگان به نسخه‌های آتی
تیم مدیریت روکسو
اولین خریدار این محصول باشید
اولین نظر را شما ثبت کنید
امتیاز این محصول
4.8 از 5 رأی (*) (*) (*) (*) (*)
تاریخ انتشار: 1397/9/30
تاریخ بروزرسانی: 1397/10/1
اصالت و صحت اطلاعات این محصول مورد تایید روکسو است.
اصالت محصول
شامل فایل‌های
طراحی رسپانسیو (Responsive)
نسخه وردپرس
فایل راهنما
برچسب ها