آموزش جاوا اسکریپت | Javascript

آموزش جاوا اسکریپت

درباره جاوا اسکریپت (Javascript) همه ی ماها کم و بیش شنیده ایم. اگر شما به برنامه نویسی وب علاقه مند باشید، حتما وب سایت هایی را دیده ای که به صورت واکنش گرا (یعنی در تعامل با کاربر) عمل می کنند و بر اساس هر اتفاق و عملی که کاربر انجام می دهد یک عکس العمل آنلاین (برخط و در لحظه) از خود نشان می دهند. این یعنی جاوا اسکریپت و آموزش جاوا اسکریپت.

در واقع سایت هایی که بر مبنای جاوا اسکریپت نوشته می شوند همیشه ساده تر، راحت تر و قابل اعتماد تر هستند. زیرا کاربر از کار کردن با آنها لذت می برد.

در وب فارسی منابع آموزشی زیادی درباره جاوا اسکریپت وجود دارد و گاها دوره های متعددی به چشم می خورد. هر یک از این منابع می تواند به سطح آگاهی شما اضافه کند ولی روکسو همیشه با توجه به نیاز کاربران آموزش هایی را به صورت رایگان و متنی در طی یک سری آموزشی ارائه می دهد که از نظر فنی و عملی قابل پیاده سازی باشند.

بنابراین در این بخش یک سری درباره آموزش جاوا اسکریپت ارائه می دهیم که شما می توانید با دنبال کردن آن از سطح مقدماتی تا پیشرفته زبان جاوا اسکریپت را یاد بگیرید. تمام تلاش مجموعه روکسو و تیم نویسندگان این است که پس از طی کردن این سری شما از یادگیری جاوا اسکریپت بی نیاز باشید.