دسترسی نود جی اس به کدهای ارسالی جاوا اسکریپت

سلام
من یک کد که با زبان c++ دارم که برای یک وب سرور نوشته شده و‌ در قسمتی از این کد کد جاوا اسکریپت نوشته شده که صفحه مرورگر رو هندل میکنه یعنی کارایی که قراره اون کد برای یوزر انجام بده رو بر روی صفحه مرورگر نمایش میده و بدرستی کار میکنه.
سوالم اینه که دیتاهایی که از طریق قطعه کد جاوا اسکریپتی ارسال میشه رو چگونه میتونم در نود جی اس دسترسی داشته باشم؟
مشخصا در قطعه کد جاوا اسکریپت با کلیک بر روی یک دکمه یک ایمیج با فرمت jpg ارسال میشه و من url اون کد را با متد get ارسال میکنم و دیتای مورد نظر رو دریافت میکنم ولی دیتا به صورت تصویر نیست و کاملا نامفهومه .
کسی میدونه چکار باید کرد و به صورت کلی دیتاهایی که در یک وب سرور برای مرورگر ارسال میشه رو در نود جی اس دسترسی پیدا کرد ؟
آموزش و یا لینک مفیدی کسی سراغ داره معرفی کنه لطفا

برچسب ها:
پرسیده شده در: 9 ماه قبل
آمار بازدید: 361
0

سلام، در جاوا اسکریپت با استفاده از متدهای Fetch api یا پکیج هایی مثل Axios تمام درخواست ها به سمت سرور ارسال می شود. این سرور میتواند به صورت Nodejs باشد یا با هر زبان برنامه نویسی سمت بک اند دیگری (مثل PHP یا Python یا Asp.net) مدیریت شود.

سوال شما یک مقدار نامفهوم هست. ولی به هر حال برای یادگیری Nodejs و نحوه مدیریت درخواست ها می توانید این دوره را مطالعه کنید.

برای یادگیری جاوا اسکریپت و نحوه ارسال درخواست به سمت Backend یا نود جی اس هم می توانید این دوره را بگذرانید.

ارسال شده در: 9 ماه قبل
masoudsalehi (1611)
بیش از ۲ سال عضویت در روکسو بیش از ۲ سال عضویت در روکسو دارای 1000 کارما دارای 1000 کارما نظرات دریافتی:‌ بیش از 50 نظرات دریافتی:‌ بیش از 50 ارسال کننده پاسخ با 25 رای ارسال کننده پاسخ با 25 رای دارای 25 پاسخ صحیح دارای 25 پاسخ صحیح
جهت ارسال پاسخ ابتدا عضو سایت شوید.
اینستاگرام روکسو

روکسو در اینستاگرام

به جمع هزاران کاربر اینستاگرامی روکسو بپیوندید.