نحوه قراردادن فول بک آپ یک IPS بعنوان یک منو در قالب جوملا در لوکال ؟

با عرض سلام،

من در لوکال / لپ تاپ ام یک سایت با جوملا با استفاده از یک بسته نصبی، بنام prj1 طراحی کردم و در آن مانند آیتم منوی "درباره ما" یک منو بنام "انجمن" ایجاد کردم و در حدود 2 سال قبل یک انجمن با IPS  طراحی آنلاین کرده بودم که نام دامنه آن مثلا www.myforum.com بود و بدیهی می باشد که این انجمن شامل محتواهای زیادی بوده که کاربران و مدیران قرار داده اند(مانند نوشته ها و عکس و فیلم و غیره) که در هاست از آن یک فول بک آپ گرفتم و در حدود 4.1 GB است. 

یعنی فایل backup-4.11.2019_11-47-44_myforum.tar_6.gz که آنر ا اکسترکت کردم و درون آن فولدرهای بسیاری (بنام های homedir و غیره)

بود که در درون فولدر homedir فولدر دیگری بنام public_html قرار دارد و آن هاست مربوط به انجمن IPS و دامنه مربوط به آن را، یعنی www.myforum.com منقضی کردم و دیگر آن دامنه و هاست وجود ندارند.

حالا می خواهم ابتدا در لوکال در داخل روت پروژه ام در لپ تاپ یعنی در مسیر

F:\wamp64\www\prj1

یک فولدر بنام forum ایجاد کنم (F:\wamp64\www\prj1/forum)، که همانطوریکه برروی آیتم منوی "درباره ما" کلیک می کنم و وارد صفحه "درباره ما" می شوم، وقتی که بر آیتم منوی "انجمن" کلیک کردم، وارد انجمن IPS ای که بک آپ آنرا گرفته ام شوم، با تمام محتویات آن که در بالا ذکر شد. یعنی تمام مطالب ارسالی از قبیل نوشته ها و اسلایدها و فیلم ها و غیره موجود در بک آپ.

از فایل ؛ backup-4.11.2019_11-47-44_myforum.tar_6.gz چه فایلی را بایستی در فولدر ؛ forum مذکور در فوق اکسترکت کنم؟

آیا بایستی محتویات فولدر ؛ public_html را در فولدر ؛ forum اکسترکت کنم؟ و در کدام فایل های آن بایستی تغییراتی بدهم؟ و چه تغییراتی؟

بسیار متشکرم

برچسب ها:
پرسیده شده در: 4 سال قبل
آمار بازدید: 523
جهت ارسال پاسخ ابتدا عضو سایت شوید.