16 افزونه برتر برای صفحه ورود وردپرس

12 آبان 1397
wordpress-login-page

به دنبال بهترین افزونه های ورود به صفحه وردپرس برای وب سایت خود هستید؟ صفحه ورود ، محلی است که با استفاده از آن در وب سایت وردپرسی خود Login می کنید. شما احتیاج دارید صفحه ورود به سایت را امن نگه دارید. در این مقاله، ما برخی از بهترین افزونه های ورود به صفحه وردپرس را انتخاب کرده ایم که می توانید آن را امتحان کنید.

بهبود امنیت و ظاهر صفحه ورود وردپرس

صفحه پیش فرض ورود به سیستم وردپرس بسیار ساده است و در همه سایتهای وردپرس مشابه است. اگر یک سایت چند کاربره وردپرس را دارید، ممکن است بخواهید آن را سفارشی کنید.

همچنین ممکن است بخواهید تجربه ی ورود به وب سایت خود را به صورت یکپارچه و در صورت امکان بدون آسیب رساندن به امنیت وردپرس ایجاد کنید .

پس از گفتن این مطالب، بیایید نگاهی به بعضی از پلاگین های صفحه Login وردپرس برای بهبود تجربه ورود و امنیت در وب سایت خود داشته باشیم.

1- افزونه WPFORMS

افزونه wpforms

این افزونه یکی از بهترین پلاگین های سازنده وردپرس است که کاربر با یک صفحه ثبت نام و ورود قدرتمند به سیستم وارد می شود. این افزونه به شما اجازه می دهد تا با چند کلیک،  فرم ثبت نام کاربر و فرم ورود را ایجاد کنید. شما می توانید این فرم ها را در هر جای سایت وردپرسی خود قرار دهید.

2- افزونه Theme My Login

افزونه theme my login

آیا شما می خواهید به کاربران اجازه دهید تا در سایت وردپرسی شما ثبت نام کنند ولی نمی خواهید آنها به قسمت مدیریت دسترسی داشته باشند؟ Theme My Login یک پلاگین وردپرس محبوب است که به شما اجازه می دهد تا یک صفحه ورود وردپرس سفارشی ایجاد کنید.

شما می توانید از هر صفحه ای در سایت خود به عنوان صفحه ورود به سیستم، ثبت نام، و صفحات رمز عبور را فراموش کرده اید، استفاده کنید.

3- افزونه Temporary Login Without Password

افزونه Temporary Login Without Password

آیا می خواهید به یک توسعه دهنده دسترسی موقت برای سایت وردپرسی خود ارائه دهید؟ افزونه Temporary Login Without Password به شما این امکان را می دهد تا به کاربران اجازه دهید، بدون ایجاد یک حساب کاربری دسترسی موقت به سایت داشته باشند. شما می توانید تاریخ انقضا یا زمان برای ورود موقت تعیین کنید یا آن را در هر زمان حذف کنید.

4- افزونه Login lockdown

افزونه login lockdown

به طور پیش فرض، با زدن چندین بار رمز عبور اشتباه، وردپرس کاربران نمی بندد. این اجازه می دهد تا هکرها رمز عبور خود را با استفاده از اسکریپت های خودکار بشکنند. افزونه Login Lockdown اجازه می دهد تا تعداد تلاش های ورودی شکست خورده را محدود کنید. پس از آن، صفحه ورود به سیستم برای آن کاربر مدت زمان محدودی قفل می شود.

5- افزونه Nextend Facebook Connect

افزونه login with fb

آیا می خواهید دکمه ورود با فیس بوک را به سایت وردپرسی خود اضافه کنید؟ افزونه Nextend Facebook Connect اجازه می دهد تا شما به راحتی ورود به سیستم با فیس بوک را به صفحه ورود به وردپرس اضافه کنید.

این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا سریعتر وارد شوند و نیازی به وارد کردن رمز عبور نداشته باشند.

6- افزونه Remember Me

افزونه remember me

اگر فراموش کنید که گزینه «به یاد داشته باشید» را در صفحه ورود به سیستم انتخاب کنید، آن وقت وردپرس ورود شما را به محض اینکه پنجره مرورگر را ببندید فراموش خواهد کرد.

افزونه Remember Me به شما این امکان می دهد تا هر بار که به سایت وردپرس خود وارد می شوید، به طور خودکار گزینه یادآوری را بررسی کنید.

7- افزونه Custom Login Page Customizer

افزونه login page customizer

صفحه پیش فرض ورود به سیستم وردپرس کاملا ساده است. شما می توانید آن را به روش های مختلف تغییر دهید، اما بسیاری از آنها نیاز به اضافه کردن کد دارند. پلاگین Custom Login Page Customizer به شما اجازه می دهد تا از طراحی های سفارشی صفحه ورود به سایت با استفاده از قالب های سفارشی استفاده کنید.

8 - افزونه WP Security Questions

افزونه security question

افزونه WP Security Questions به شما این امکان را می دهد که سوالات امنیتی را به صفحه ورود به وردپرس اضافه کنید. کاربران نه تنها باید رمز عبور خود را ایجاد کنند، بلکه باید یک سوال امنیتی را انتخاب کرده و پاسخ خود را وارد کنند. این کار لایه ی امنیتی دیگری را به ناحیه صفحه ورود به وردپرس اضافه می کند.

9 - افزونه No Login By Email Address

افزونه no login by email address

به طور پیش فرض، وردپرس به کاربران این اجازه را می دهد تا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای ورود به سیستم وارد کنند. بعضی از کاربران معتقدند که آدرس ایمیل شناخته شده است (هر کسی آدرس ایمیل شما را دارد).

این امر به طور بالقوه می تواند پیدا کردن رمز عبور کسی که رمز خود را تکراری انتخاب می کند آسان تر باشد. این افزونه به شما این امکان را می دهد که قسمت وارد شدن با آدرس ایمیل در وردپرس را غیر فعال کنید.

10 - افزونه Privent Concurrent Logins

افزونه Prevent Concurrent Logins

اگر از وردپرس برای فروش دوره ها به صورت آنلاین استفاده می کنید و یا یک وب سایت عضویت را راه اندازی کرده اید، این به این معنی است که کاربران می توانند رمزهای عبور خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و شما می توانید کسب و کار جدید را از دست بدهید.

افزونه Privent Concurrent Logins باعث می شود که کاربر به طور خودکار از یک رمز عبوری که هنوز استفاده نشده است استفاده کند.

11 - افزونه Linkedin Login

ورود با افزونه LinkedIn Login

آیا می خواهید به کاربران خود اجازه دهید با استفاده از حساب کاربری LinkedIn خود وارد سایت شوند؟

افزونه Linkedin Login به شما اجازه می دهد تا به راحتی، ورود با دکمه LinkedIn را به صفحه ورود وردپرس خود اضافه کنید. همچنین این افزونه به کاربران اجازه می دهد تا با حساب کاربری LinkedIn خود ثبت نام کنند.

12- افزونه Simple History

افزونه Simple History

آیا میخواهید زمانی که کاربران وارد یا خارج از سایت شدند را ببینید؟

افزونه Simple History اجازه می دهد تا شما به راحتی پیگیر فعالیت کاربر باشید از جمله فعالیت ورود به سیستم. شما می توانید ببینید که چگونه یک کاربر وارد سیستم میشود و چه کاری انجام می دهد.

13 - افزونه Password Protected

افزونه Passowrd Screen

آیا شما احتیاج دارید که از رمز عبور کاربران در وردپرس محافظت کنید؟

افزونه Password Protected به شما این امکان را می دهد تا به آسانی از رمز عبور سایت خود محافظت کنید. شما می توانید به مدیران و کاربران اجازه دهید برای مشاهده رمز وارد سیستم شوند. همچنین می توانید رمز عبور اصلی را با کاربرانی که می خواهید به اشتراک بگذارید.

14 - افزونه Idle User Logout

افزونه Idle User Logout Settings

گاهی اوقات کاربران ممکن است فراموش کنند که از سیستم خارج شوند، و پنجره مرورگر را ببندند، یا به طور تصادفی تیک گزینه Remember Me  را در رایانه های عمومی بگذارند. این به این معنی است که هر کسی که از آن رایانه استفاده می کند، می تواند به وردپرس شما دسترسی پیدا کند. افزونه Idle User Logout اجازه می دهد تا به صورت خودکار اگر کاربر خارج شود، رمز عبور زمان خاصی برای آن در نظر گرفته نشود.

15 - افزونه Wp Last Login

افزونه Last Login

میخواهید ببینید آخرین باری که کاربر وارد سیستم شده است چه زمانی بوده است؟

این افزونه به شما امکان می دهد تا متوجه شوید کدام کاربران وارد سایت نشده اند و شما می توانید به آنها یک ایمیل ارسال کنید یا حساب آنها را حذف کنید. WP Last Login اجازه می دهد تا به سرعت آخرین تاریخ ورود کاربر را در صفحه کاربران مشاهده کنید.

16 - افزونه Peter’s Login Redirect

آیا می خواهید پس از ورود به سایت، کاربران را به صفحات مختلف هدایت کنید؟

افزونه ورود به سایت پیتر به شما اجازه می دهد تا به راحتی کاربران پس از ورود به سیستم به صفحاتی هدایت شوند. شما می توانید کاربران را با استفاده از نقش ها و قابلیت های خاص هدایت کنید. شما همچنین می توانید تغییر مسیر را پس از ثبت نام تنظیم کنید.

امیدوارم دوستان این مطلب برای شما مفید بوده باشه 🙂 همچنین دوست دارم بتونیم از طریق بخش نظرات با هم در ارتباط باشیم ♥️

نویسنده شوید

دیدگاه‌های شما

در این قسمت، به پرسش‌های تخصصی شما درباره‌ی محتوای مقاله پاسخ داده نمی‌شود. سوالات خود را اینجا بپرسید.