10 افزونه وردپرس برای اشتراک گذاری مطالب در شبکه‌های اجتماعی

wordpress-social2

شبکه های اجتماعی روش استفاده مردم از اینترنت را متحول کرده است. برای کسب و کارها، شبکه های اجتماعی راه کاملاً جدیدی برای برقراری ارتباط با مردم و روشی برای تبلیغ مشاغل محسوب می شوند. با استفاده از افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی می توانید سایت خود را بسیار کاربر پسند کنید و مطالب شما فقط با یک کلیک به سمع و نظر کل مردم دنیا برسد!

1.AddThis

با بیش از 200000 نصب فعال، AddThis در جامعه وردپرسی ها بسیار محبوب شده است. این افزونه باعث می شود دکمه های اشتراک گذاری شناور به سایت شما اضافه شود. بازدیدکنندگان شما می توانند از این دکمه ها برای به اشتراک گذاشتن پست ها و فیلم های سایتتان با افرادی که می شناسند (یا نمی شناسند) استفاده کنند.

2. Social Warfare

Social Warfare یکی دیگر از افزونه های محبوب اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی است.

Social Warfare از شبکه های اجتماعی مختلف از جمله فیس بوک، توییتر و پینترست پشتیبانی می کند. همچنین یک نسخه پریمیوم  از این افزونه ارائه شده است که ویژگی های دیگری را ارائه می دهد.

3. Social Media Share Buttons & Social Sharing Icons

این افزونه 16 دکمه را برای انتخاب ارائه می دهد که می توان با دادن جلوه های متحرک به آن ها این دکمه ها را سفارشی سازی کرد تا توجه بازدید کننده را جلب و آن ها به اشتراک گذاری ترغیب کند.

4. Easy Social Share Buttons

دکمه های اشتراک گذاری آسان مطالب در شبکه های اجتماعی یکی دیگر از افزونه های رایگان برای اضافه کردن به وب سایت شما است. علاوه بر دکمه های شبکه های اجتماعی، می توانید امکانات شمارش اعضا و حتی قابلیت چت زنده را هم اضافه کنید. این افزونه به شما اجازه می دهد تا محتوای خود را در بیش از ۵۰ پلتفرم به اشتراک بگذارید.

5. Social Pug

Social Pug یکی دیگر از پلاگین هاست که سزاوار توجه است. با این پلاگین، دکمه های شبکه اجتماعی می توانند در هر نقطه از سایت شما شناور شوند و به هر محتوایی قابلیت اشتراک گذاری دهند. همچنین شما می توانید دکمه های اشتراک گذاری از طریق تلفن همراه را نیز اضافه کنید.

6. AddToAny Share Buttons

AddToAny به شما این امکان را می دهد با یک کلیک ساده با شبکه های اجتماعی تعامل ایجاد کنید. همچنین می توانید دکمه هایی را برای Facebook ،Pinterest ،WhatsApp ،LinkedIn ،Tumblr ،Reddit و بیش از 100 برنامه اشتراک گذاری و رسانه های اجتماعی دیگر اضافه کنید.

شما همچنین می توانید مکان و ظاهر دکمه ها را نیز کنترل کنید. این افزونه ی بهینه سازی شده، سازگار با سایر افزونه های مدرن دیگر هم است.

7. WordPress to Buffer

Buffer یک پلتفرم محبوب تعامل با رسانه های اجتماعی است که باعث می شود برنامه ریزی پست ها، تجزیه و تحلیل عملکرد و مدیریت همه حساب های خود را در یک مکان آسان کنید. افزونه WordPress to Buffer به طور خودکار پست های وب سایت شما را برای اشتراک رسانه های اجتماعی به حساب Buffer شما ارسال می کند.

8. AccessPress Social Share

این افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس به شما این امکان را می دهد که محتوای وب سایت خود را در شبکه های اجتماعی محبوبتان به اشتراک بگذارید. این افزونه برای کسانی که نمی دانند چگونه کدنویسی کنند اما می خواهند دکمه های شبکه های اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنند، عالی است.

9.Shared Counts

می خواهید عکس های اینستاگرام خود را در وردپرس نمایش دهید؟ Instagram Feed به شما امکان می دهد عکس های اخیر اینستاگرام خود را به زیبایی در وردپرس به نمایش بگذارید.

10.WordPress Social Login

آیا می خواهید به کاربران اجازه دهید با استفاده از حساب شبکه های اجتماعی خود ثبت نام، ورود و اظهارنظر کنند؟ Social Login به شما امکان می دهد همین کار را انجام دهید.

استفاده از آن بسیار آسان است و از طیف گسترده ای از شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند. همچنین شامل ماژول هایی برای نمایش کاربر و مدیریت کاربر است.


منبع: سایت Hubspot

نویسنده شوید

دیدگاه‌های شما

در این قسمت، به پرسش‌های تخصصی شما درباره‌ی محتوای مقاله پاسخ داده نمی‌شود. سوالات خود را اینجا بپرسید.