بهترین افزونه‌های اینستاگرام برای وردپرس در سال 2020

?Best Instagram Plugins for WordPress

13 مرداد 1399
instagram-wordpress

آیا به دنبال افزونه نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس هستید؟ شاید بخواهید لیستی از پست های اینستاگرام خود را نمایش دهید، یک اسلایدر از آنها بسازید، آیکون اینستاگرام را در سایت خود استفاده کنید و لینک پروفایل خود را در آن قرار دهید و غیره.

ما در این مقاله لیستی از افزونه نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس را که برای افزایش فالوور و بازدیدکننده در سایت های وردپرسی استفاده می شود، به شما معرفی می کنیم.

افزونه نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس

1. افزونه Instagram Feed Pro

1. Instagram Feed Pro افزونه افزونه نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس

بیش از 1.3 میلیون وب سایت در سراسر جهان از این افزونه استفاده می کنند تا یک خوراک یا فید از پست های اینستاگرام خود را درسایت به نمایش بگذارند.

این افزونه دارای دو نسخه رایگان و پولی است که البته نسخه رایگان آن برای ایجاد این خوراک کافی می باشد. ورژن رایگان این افزونه دارای امکانات خوبی است اما در صورت نیاز می توانید با نسخه حرفه ای این افزونه به امکانات بیشتری هم دست پیدا کنید و نمایش پست های اینستاگرام خود در سایت را بوسیله قالب ها و اسلایدرهای مختلف آن، سفارشی تر کنید.

همچنین می توانید از نسخه Pro افزونه برای نمایش فید اینستاگرام در سایت خود از چندین منبع مثل هشتگ # استفاده کنید. همچنین امکان ایجاد پست های فروشگاهی یا قابل خرید را می دهد و دارای گزینه popbox popup است که به شما امکان می دهد هر پستی را که خواستید در حالت popup مشاهده نموده و اشتراک گذاری کنید.

می توانید با استفاده از ویرایشگر بلوک ها یا یک ابزارک، به راحتی فید اینستاگرام خود را به هر پست یا صفحه ای که می خواهید اضافه کنید. این افزونه همچنین از داستان ها یا استوری های  اینستاگرام نیز پشتیبانی می کند و آنها را به سایت وردپرس شما منتقل کرده و نمایش می دهد.

تاکنون بهترین مزیت در مورد این افزونه نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس حافظه پنهان (کش) و عملکرد پشتیبانی هوشمند آن است. این مورد به شما امکان می دهد عکس های اینستاگرام را بدون کاهش سرعت سایت، بارگذاری کرده و نمایش دهید و حتی اگر دسترسی به سایت اینستاگرام برای لحظه ای قطع شود، باز هم عکس های شما نشان داده می شود (که این مزیت واقعا بزرگ بشمار می رود).

2. افزونه RafflePress

افزونه ی RafflePress

این افزونه یکی از افزونه های جایزه محور برای وردپرس است که با استفاده از آن می توانید اقدام به افزایش فالورهای خود در اینستاگرام نمایید.

با استفاده از افزونه RafflePress تنظیم مسابقه یا چالشی که بازدیدکنندگان شما را وادار به انجام اقدامات خاص با استفاده از اینستاگرام می کند، بسیار آسان است. این اقدامات ممکن است بازدید کردن از پروفایل اینستاگرام شما یا مشاهده یکی از پست های اینستاگرام شما باشد.

مثالا می توانید یک سری دسترسی ها در سایت خود را صرفا برای فالورهای اینستاگرام خود امکانپذیر نمایید یا اینکه آنها را مجبور کنید عضو خبرنامه سایت شما شوند.

این افزونه هم دارای دو نسخه رایگان و حرفه ای است که می توانید بر حسب نیاز یکی را تهیه کرده و استفاده نمایید.

3. افزونه Revive Old Posts

افزونه Revive Old Posts

Revive Old Posts یک افزونه وردپرس برای لیست کردن پست های شبکه های اجتماعی می باشد. با استفاده از این افزونه می توانید محتواهای قدیمی و جدید خود را بر روی شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام منتشر نمایید.

با استفاده از این افزونه می توانید یک برنامه اتوماتیک برای پست گذاری در اینستاگرام خود تعریف کنید. حتی می توانید صرفا نوشته های یک دوره زمانی خاص یا نوشته های یک دسته بندی خاص را در اینستاگرام منتشر کنید.

این افزونه این قابلیت را به شما میدهد تا بتوانید عکس های موجود در کتابخانه وردپرس را نیز در اینستاگرام منتشر کنید. حتی می توانید کاری کنید که نوشته های سایت وردپرسی تان در لحظه انتشار به صورت پست اینستاگرام بر روی پیج شما نیز منتشر شوند.

دو نسخه رایگان و پولی از این افزونه وجود دارد که در نسخه رایگان امکان اشتراک گذاری در اینستاگرام وجود ندارد و برای دسترسی به امکانات بیشتر باید نسخه حرفه ای آن را تهیه کنید.

4. افزونه Envira Gallery

پلاگین Envira Gallery

این افزونه بسیار پر سرعت است و به عنوان یک گالری عکس در وردپرس استفاده می شود. با استفاده از این افزونه می توانید در سایت وردپرسی خود گالری هایی متشکل از عکس یا ویدیو بسازید و از امکانات بشتری نظیر آلبوم، پاپ آپ، تگ کردن و غیره نیز در آن استفاده نمایید.

افزونه Envira Gallery دارای یک افزودنی برای اینستاگرام است که با استفاده از آن می توانید پست های پیج اینستاگرام خود را در قالب یک گالری به افزونه منتقل نمایید و در سایت نمایش دهید.

5. افزونه Soliloquy

افزونه اینستاگرام Soliloquy

Soliloquy یک افزونه بسیار سبک و کاربردی برای وردپرس است که با استفاده از آن می توانید اسلایدرهای ویدیویی و تصویریِ رسپانسیو برای سایتتان درست کنید.

این افزونه نیز یک افزودنی یا Addon دارد که می توانید با استفاده از آن پست های اینستاگرام خود را در قالب یک اسلایدر به سایت منتقل کنید آن ها را نمایش دهید.

حتی می توانید در این افزونه مشخص کنید که دقیقا کدام پست ها به اسلایدر تبدیل شده و نمایش داده شوند. مثلا فقط می توانید عکس ها یا پست هایی با یک تگ خاص را نمایش دهید و غیره.

همچنین تنظیمات بیشتری برای کنترل اسلایدر نظیر سرعت اسلایدر و حالات نمایش آن وجود دارد که به شما برای ساختن اسلایدرهای بهتر کمک می‌کند.

6. افزونه 10Web Social Photo Feed

افزونه 10Web Social Photo Feed

این افزونه به شما کمک می کند تا فید یا خوراک اینستاگرام خود را بسازید و در هر پست یا برگه ای که می خواهید نمایش دهید. در نسخه رایگان این افزونه فقط می توانید عکس ها را درسایزهای کوچک و متوسط نمایش دهید اما نسخه حرفه ای افزونه امکانات بیشتری دارد.

همچنین امکان نمایش این خوراک در اسلایدها و سایدبار های وردپرس نیز وجود دارد. این افزونه دارای یک ابزارک نیز می باشد که هنگام نصب در ابزارک های سایت شما قابل دسترسی است.

پیشنهاد می کنیم نسخه حرفه ای این افزونه نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس را تهیه کنید چراکه نسخه رایگان آن دارای امکانات محدودی است.

7. افزونه Simple Social Icons

افزونه Simple Social Icons

پلاگین معروف Simple Social Icons به شما این امکان را می دهد تا ابزارک هایی حاوی آیکون های شبکه های اجتماعی خود را بسازید و در قسمت های مختلفی مثل سایدبار استفاده کنید. این آیکون ها به آدرس اینترنتی شبکه های اجتماعی شما لینک خواهند شد و به دلیل قرار گرفتن در فوتر یا سایدبار امکان دسترسی کاربران به شبکه های اجتماعی شما را بسیار ساده می سازند.

این افزونه بسیار ساده و سبک است و نصب و راه اندازی و استفاده از آن بسیار آسان بوده و وقت کمی را می گیرد. همچنین در این افزونه امکان تغییر رنگ و سفارشی سازی آیکون های شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام وجود دارد و می توانید نحوه چینش آیکون ها را نیز مدیریت کنید.


منبع: سایت WP Beginner

نویسنده شوید

دیدگاه‌های شما

در این قسمت، به پرسش‌های تخصصی شما درباره‌ی محتوای مقاله پاسخ داده نمی‌شود. سوالات خود را اینجا بپرسید.