5 افزونه مناسب برای ساخت کوپن تخفیف وردپرس

30 آبان 1397
woocommerce-code-coupen

آیا شما هم به دنبال بهترین افزونه ها برای ساخت کد های کوپن تخفیف برای فروشگاه آنلاین خود هستید؟

مسلماً کدهای کوپن تخفیف باعث می شوند مشتریان بیشتری به سمت فروشگاه شما جذب شوند و در نتیجه فروش محصولات شما افزایش پیدا می کند. در کنار آن، می توانید فروشگاه خود را رشد بدهید و به کیفیت کار خود بیفزاید. در ادامه این مطلب از روکسو، ما 5 تا از بهترین افزونه هایی که کاربر می تواند با استفاده از آن ها کد های کوپن تولید کند را معرفی خواهیم کرد.

توجه: این مقاله به ساخت کد های کوپن ووکامرس تمرکز دارد. امکان دارد برخی از افزونه ها برای سایر سیستم های تجارت الکترونیک وردپرس نیز کار کنند.

چرا باید از افزونه ساخت کوپن تخفیف برای سایت فروشگاهی خود استفاده کرد؟

کوپن تخفیف یک راه عالی برای تبدیل بازدیدکنندگان سایت به خریدار و مشتری است و در فروشگاه آنلاین خود، با قرار دادن کوپن های تخفیف مختلف، می توانید سود و فروش خود را نیز افزایش دهید.

به عنوان مثال، اگر یک فیلد مخصوص برای وارد کردن کوپن را در سبد خرید فروشگاه خود قرار دهید، مشتری قبل از خرید نتیجه می گیرد که می تواند از کوپن تخفیف برای کاهش قیمت خرید خود استفاده کند.

علاوه بر این، شما می توانید با استفاده از افزونه های مخصوص ساخت کوپن تخفیف در فروشگاه خود، نام کوپن های ساخته شده محصولات خود را در گوگل به درجات بالایی برسانید و در نتیجه، کوپن های فروشگاه در نتایج گوگل نمایش داده می شوند و بازدیدکنندگان بیشتری به سمت فروشگاه شما هدایت می شوند.

در حالی که ووکامرس، در خود ویژگی ساخت کوپن را دارد، ما پیشنهاد می کنیم که از یک افزونه جداگانه و مخصوص برای انجام این کار استفاده کنید. زیرا با استفاده از افزونه های مخصوص می توانید ویژگی های جدیدی را هم به کد های کوپن فروشگاه خود اضافه کنید. ویژگی هایی مانند مشخص کردن کوپن های تولید انبوه، اضافه کردن کوپن به کارت هدیه، نمایش کوپن ها در پنجره های پاپ آپ و... !

در نتیجه، ما یک لیست از بهترین افزونه هایی که به شما امکان ساخت کوپن های تخفیف حرفه ای جهت بالا بردن فروش فروشگاه شما را می دهند، تهیه کردیم. برخی از این افزونه ها با سایر افزونه های تجارت الکترونیک وردپرس نیز کار می کنند.

افزونه Coupon Creator

افزونه Coupon Creator

افزونه Coupon Creator یکی از محبوب ترین افزونه های کوپن ساز در وردپرس می باشد که کاربر می تواند خیلی ساده کد های کوپن خود را تولید کرده و آن ها را در فروشگاه آنلاین خود قرار دهد. در این افزونه، هنگامی که یک کوپن می سازید، می توانید یک شورت کد از کوپن دریافت کنید و آن شورت کد را در صفحات و مطالب سایت خود قرار دهید تا کوپن نیز نمایش داده شود. در این افزونه، همچنین کاربر می تواند یک تاریخ انقضا برای کد مشخص کند که در چه زمانی، کد منقضی خواهد شد.

همچنین افزونه Coupon Creator با ووکامرس کاملا سازگار است، به طوری که حتی می توانید کد های کوپن ساخته شده توسط ووکامرس را با این افزونه ویرایش کنید!

افزونه YITH WooCommerce Gift Cards

افزونه YITH WooCommerce Gift Cards

افزونه YITH WooCommerce Gift Cards یکی از محبوب ترین و مشهور ترین افزونه های ووکامرس ساخت کارت هدیه و کوپن تخفیف است که با استفاده از آن کاربر می تواند خیلی راحت و ساده، کارت های هدیه و کد های تخفیف برای فروشگاه خود نیز ایجاد کند.

مشتریان و خریداران فروشگاه اینترنتی، می توانند از کارت های هدیه ساخته شده به عنوان کد تخفیف برای خرید های خود استفاده کنند. کار با این افزونه بسیار ساده و راحت است به طوری که می توانید خیلی راحت، کارت هدیه خود را ایجاد کرده و مقدار مبلغی که می خواهید در آن قرار دهید را مشخص کنید.

قابل گفتن است که این افزونه پشتیبان چند زبانه با WPML دارد. یکی دیگر از قابلیت های ویژه این افزونه، امکان ایمیل کردن کارت های هدیه ساخته شده به کاربران فروشگاه است که می توانید از این طریق، مشتریان فروشگاه خود را از کارت های هدیه مطلع کنید.

افزونه OptinMonster

افزونه OptinMonster

افزونه OptinMonster یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین افزونه های ساخت پنجره های پاپ آپ وردپرس است که کاربر با استفاده از آن می تواند پنجره های پاپ آپ مختلفی را در فروشگاه خود ایجاد کند. در واقع، با کمک این افزونه شما می توانید لیست ایمیل های کاربران و مشتریان سایت خود را رشد دهید و مشتریان بیشتری را جذب سایت و فروشگاه خود بکنید.

روش کار با این افزونه به گونه ای است که شما با ساخت پاپ آپ، می توانید کوپن های تخفیف سایت خود را به بازدیدکنندگان نمایش دهید و آن ها را تبدیل به مشتریان دائمی سایت خود بکنید.

افزونه OptinMonster دارای یک سیستم قالب ساز حرفه ای است که به صورت خیلی راحت و ساده و تنها با کشیدن و رها کردن آیتم ها می توانید قالب پاپ آپ مورد نظر خود را نیز طراحی کنید. در تصویر زیر، برخی از قالب های آماده ساخته شده در این افزونه وجود دارد:

قالب های افزونه OptinMonster

افزونه Coupon Generator

افزونه Coupon Generator

افزونه Coupon Generator یک افزونه ساده و کاربردی برای ووکامرس و وردپرس است که کاربر با استفاده از آن قادر است کد های کوپن و تخفیف مورد نظر خود را در چند مرحله ساده بسازد. در افزونه Coupon Generator قابلیت های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید ویژگی های مختلفی را به کد های کوپن خود اضافه کنید.

به طور مثال، می توانید برای هر کد کوپن، محدودیت هایی را قائل شوید، مانند محدودیت استفاده، محدودیت زمان و تاریخ انقضا و... !

افزونه WordPress Notification Bar

افزونه WordPress Notification Bar

افزونه WordPress Notification Bar یک افزونه بسیار کاربردی و محبوب است که کاربر با استفاده از آن، می تواند یک نوار شناور در بالای سایت یا فروشگاه اینترنتی خود قرار دهد. نوار های شناور، برای معرفی کد های کوپن، محصولات ویژه و... بسیار مناسب هستند و باعث می شوند که کاربران و بازدیدکنندگان سایت از کد های کوپن ویژه مطلع شوند.

از قابلیت های افزونه WordPress Notification Bar می توان به شخصی سازی نوار شناور بالای سایت، تغییر رنگ فونت و... اشاره کرد. همچنین این افزونه از زبان های مختلف دنیا پشتیبانی می کند و با تمامی افزونه های تجارت الکترونیک وردپرس نیز کار می کند.

خب دوستان مطلب بنده همینجا به پایان می رسه، امیدوارم که استفاده های لازم رو از مطلب کرده باشید. اگر هرگونه سوال، مشکل یا انتقادی در رابطه با این مطلب داشتید خیلی راحت می توانید آن را در بخش نظرات مطرح کنید 🙂

نویسنده شوید

دیدگاه‌های شما

در این قسمت، به پرسش‌های تخصصی شما درباره‌ی محتوای مقاله پاسخ داده نمی‌شود. سوالات خود را اینجا بپرسید.