آیا باید بوت استرپ را یاد گرفت؟

اگر سی اس اس (CSS) و اچ تی ام ال (HTML) و جاوا اسکریپت (Javascript) را یاد بگیریم آیا نیاز به یادگیری بوت استرپ (Bootstrap) هست؟

برچسب ها:
پرسیده شده در: 3 سال قبل
آمار بازدید: 1027
0

سلام.

بله. در کنار یادگیری html , css , js استفاده از بوت استرپ در طراحی صفحات وب کمک شایانی به ما میکنه چون کلاس های کاربردی از پیش تعریف شده ی زیادی در خودش جای داده که از دوباره نویسی این استایل ها جلوگیری میکنه

ارسال شده در: 3 سال قبل
mojiking (20)
بیش از ۱ سال عضویت در روکسو بیش از ۱ سال عضویت در روکسو
0

سلام

کلا در اکثر موارد استفاده از فریمورک ها باعث راحتی برنامه نویسی می شود. بوت استرپ یک فریمورک سمت کاربر (Client Side) می باشد که استفاده از آن در طراحی صفحات وب به شما کمک زیادی می کند. کلاس های اماده زیادی برای استایل دهی به عناصر صفحه ، کامپوننت های اماده در بوت استرپ وجود دارد. و مهمتر از همه  طراحی واکنش گرا (Responsive) با بوت استرپ بسیار آسان است.

اگر شما بدون استفاده از بوت استرپ صفحه ای را طراحی کنید مسلما باید وقت زیادی را صرف طراحی کنید. در حالیکه با استفاده از بوت استرپ می توانید در وقت (که بسیار ارزشمند است) صرفه جویی کنید. علاوه بر آن از نظر ظاهری سایت شما زیباتر و جذاب تر خواهد شد. یادگیری بوت استرپ هم آسان است و شما می توانید از مستندات سایت آن را فرا گیرید.

ارسال شده در: 3 سال قبل
Amir1984 (70)
فروشنده یا مدرس فروشنده یا مدرس بیش از ۱ سال عضویت در روکسو بیش از ۱ سال عضویت در روکسو میانگین امتیازات: 5 میانگین امتیازات: 5
جهت ارسال پاسخ ابتدا عضو سایت شوید.