افزودن بوت استرپ (Bootstrap) به انگولار

بنده دوره انگولار شما رو خریداری کردم و بابت نحوه آموزشتون و فن بیان بسیار عالیتون بسیار راضی هستم. ولی الان به یک مشکل بر خوردم و آن هم درباره کلاس های بوت استرپ (Bootstrap) در انگولار است. با اینکه من بوت استرپ رو به برنامه خودم اضافه کردم ولی هنوز کلاس های مانند card , margin-top و ... رو نمیشناسه باید چیکار کنم؟

برچسب ها:
پرسیده شده در: 2 سال قبل
آمار بازدید: 1334
0

از اینکه همراه شما هستیم بسیار خوشحالیم. برای افزودن بوت استرپ (Bootstrap) به انگولار دو راه حل کلی وجود دارد که در ادامه توضیح می دهم:

روش اول) سایت اصلی بوت استرپ و انگولار

در این روش ابتدا دستور زیر را برای نصب بوت استرپ در cmd وارد می کنید:

npm install bootstrap@next

سپس فایل angular.json را در روت پروژه باز کرده و آدرس دهی زیر را برای script جاوا اسکریپت بوت استرپ انجام می دهید:

"scripts": [
    "../node_modules/bootstrap/dist/js/bootstrap.js"
 ],

حال باید فایل های CSS را مجددا به فایل angular.json بیافزایید:

"styles": [
    "styles.css",
    "../node_modules/bootstrap/dist/css/bootstrap.css"
],

پس از انجام اینکار مجددا دستور ng serve را اجرا نمایید. توجه داشته باشید که اگر دستور ng serve را نزنید تغییرات فوق اعمال نمی شود.

روش دوم) استفاده از پکیج ng-bootstrap

یکی از بهترین پکیج های انگولاری، پکیج ng-bootstrap می باشد. در این پکیج شما به اکثر امکانات فریم ورک بوت استرپ در قالب انگولار دسترسی خواهید داشت. روش استفاده از آن به صورت زیر است:

ابتدا باید دستور زیر را در cmd و angular cli نصب کنید که پکیج نصب شود (به مسیر روت پروژه انگولاری رفته و سپس دستور را وارد کنید):

ng add @ng-bootstrap/ng-bootstrap

در مرحله بعد باید متناسب با امکاناتی که استفاده می کنید ماژول های آن را در فایل ماژول اصلی انگولار import کنید. (برای اینکار به مستندات وب سایت ng-bootstrap مراجعه کنید)

ارسال شده در: 2 سال قبل
masoudsalehi (1611)
بیش از ۲ سال عضویت در روکسو بیش از ۲ سال عضویت در روکسو دارای 1000 کارما دارای 1000 کارما نظرات دریافتی:‌ بیش از 50 نظرات دریافتی:‌ بیش از 50 ارسال کننده پاسخ با 25 رای ارسال کننده پاسخ با 25 رای دارای 25 پاسخ صحیح دارای 25 پاسخ صحیح
جهت ارسال پاسخ ابتدا عضو سایت شوید.
اینستاگرام روکسو

روکسو در اینستاگرام

به جمع هزاران کاربر اینستاگرامی روکسو بپیوندید.