اپلود تصویر در ckeditor

با سلام میخاستم ببینم چطور میتونم یک تصویر را در اینپوت اپلود کنم و مستقیم در ckeditor قرار بگیره بدون اینکه در ckeditor تصویر را اپلود کنم درست همین کاری که در روکسوکیو انجام میشه اپلودر من dropzone هست ایا امکان همچین کاری وجود دارد؟

 

برچسب ها:
پرسیده شده در: 3 سال قبل
آمار بازدید: 1134
0

درود، برای انجام این کار یک دستور العمل کلی وجود دارد که در ادامه مطرح می کنم ولی کدنویسی آن را باید خودتان انجام دهید:

۱) ابتدا باید یک دکمه آپلود با HTML ایجاد کند.

۲) دکمه آپلود را با استفاده از جاوا اسکریپت به یک event متصل کرده تا وقتی کاربر روی دکمه کلیک کرد یک صفحه پاپ آپ باز شود. داخل این صفحه باید اطلاعات دریافتی از سرور (که شامل تصاویر و فایل ها هست) نمایش داده شود.

۳) در صفحه پاپ آپ باز شده یک event جدید تعریف کرده که اگر کاربر روی هر تصویر کلیک کرد، ID تصویر را (که در پایگاه داده ذخیره شده است) در حافظه نگه دارد.

۴) دکمه ای به نام افزودن در صفحه پاپ آپ قرار می دهید که روی آن یک event مجزا هست تا وقتی کاربر این دکمه را فشار داد تصویر به جایگاه موردنظر ما اضافه شود.

۵) در ادیتور CKeditor 5 برای اینکه یک تصویر را هر چیزی را به صفحه متن اضافه کنید باید از یک سری feature استفاده کنید. این feature در یکی از API های CKeditor قرار داده شده است. برای مطالعه بیشتر روی این لینک کلیک کنید.

این الگوریتم کلی این دکمه است ولی پیاده سازی آن را باید خودتان انجام دهید. زیرا حجم کدها بالا بوده و در این پاسخ امکان ارائه آنها نیست.

ارسال شده در: 3 سال قبل
masoudsalehi (1725)
بیش از ۲ سال عضویت در روکسو بیش از ۲ سال عضویت در روکسو دارای 1000 کارما دارای 1000 کارما نظرات دریافتی:‌ بیش از 50 نظرات دریافتی:‌ بیش از 50 دارای 25 پاسخ صحیح دارای 25 پاسخ صحیح ارسال کننده پاسخ با 25 رای ارسال کننده پاسخ با 25 رای
مرسی از پاسخ گویی شما فقط اینکه شما اگر لطف کنید در مورد ذخیره در ckeditor را برام قشنگ باز کنید بقیه راه ها رو خودم میتونم انجام بدم ایا پلاگین خاصی باید نصب کنم رو ck چون من بصورت builder دانلود کردم - gilaki1992 در 3 سال قبل
جهت ارسال پاسخ ابتدا عضو سایت شوید.