اتصال بین نرم افزار تحت وب و ویندوز

سلام ، وقتتون بخیر 

قصد دارم سایتی طراحی کنم که دیتا از کاربر بگیره و بعد این دیتا رو به یک نرم افزار تحت ویندوز ارسال کنم بعد اون نرم افزار تحت ویندوز دیتا رو پردازش کنه و نتیجه رو که یک تصویر هست برگردونه و بفرستیم روی وب و روی وب نتیجه رو که یک تصویر هست نمایش بدیم 
دو تا سوال ذهنم رو درگیر کرده 
اول اینکه چطور این ارتباط رو باید بین سایت و نرم افزار ویندوزی ایجاد کنم؟ 
سوال دوم هم اینکه نرم افزار ویندوزی باید ۲۴ ساعته فعال باشه تا هر زمان کاربر عکس آپلود کرد همون موقع پردازش انجام بشه و نتیجه رو نمایش بده چطوری این کار رو عملی کنم؟ 

برچسب ها:
پرسیده شده در: 1 سال قبل
آمار بازدید: 605
بیش از ۲ سال عضویت در روکسو بیش از ۲ سال عضویت در روکسو
0

سلام و درود فراوان 

بهترین راه برای راه اندازی این سیستم تحت ویندوز شما باید از چند ابزار و زبان برنامه نویسی استفاده کنید که به تک تک این ابزار ها و زبان های برنامه نویسی میپردازیم . از اونجایی که شما اسرار بر استفاده از ویندوز دارید باید سیستم شما کاملا با استاندارد های ماکروسافت به صورت یکپارچه طراحی شود .

  1. برای قسمت فراند اند سایت باید از html , css, javascript استفاده کنید که نیاز به توضیح خاصی نیست .
  2. برای قسمت بک اند سایت که قرار هست جابه جایی و پردازش داده انجام شود باید از ASP.NET استفاده کنید .
  3. برای اجرای این کار شما نیاز به یک سرور اختصاصی ویندوز نیاز دارید تا بتوانید به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته خدمات بدهید و با استفاده از هاست های اشتراکی این کار عملا غیر ممکن است . ( قابل ذکر است که هزینه خرید و پشتیبانی این نوع سرور شاید به مبلغ 50 میلیون تومان در ماه هم برسد )

4 - نرم افزار های ساخته شده ویندوزی کامپایل شده میباشد و شما نمیتوانید به صورت آنلاین در این نرم افزار ها داده وارد کنید . مگر اینکه برنامه نویس آن برنامه API های مربوط به آن برنامه را نوشته باشد و یا اینکه شما خودتان با استفاده از زبان c# یک نرم افزار ویندوزی مانند نرم افزار مورد نظر بسازید و خودتان این قابلیت ها را به آن اضافه کنید . 

نتیجه : کاری که شما میخواهید انجام دهید عملا قابل اجرا است با این شرط که تمام قسمت های نرم افزار را خودتان بسازید و ان کار قطعا کار یک تیم برنامه نویسی فول میباشد و به تنهایی انجام این کار سال ها زمان میبرد .

ارسال شده در: 1 سال قبل
بیش از ۱ سال عضویت در روکسو بیش از ۱ سال عضویت در روکسو
جهت ارسال پاسخ ابتدا عضو سایت شوید.