دریافت اطلاعات مبنی بر زمان

سلام.

فرض کنید یک سایت پزشکی و سلامت داریم و می‌خواهیم کاربر به طور روزانه اطلاعات ثابتی مثل قد، وزن، فشارخون و... را وارد کند. لازم به ذکر است که می‌خواهیم روی بعضی از این مقادیر محاسبات انجام شود (مثلا میزان رشد قد فرد در طول ماه را حساب کرده و به او نمایش دهیم.) حالا سوال این است که چطور می‌توانم این اطلاعات را طوری دریافت کنم که 1. هر روز اطلاعات خاص خودش را داشته باشد 2. اطلاعات هر کاربر به طور مجزا ذخیره شود 3. کاربر در هر روز فقط بتواند اطلاعات همان روز و روز قبل را وارد کند.

لطفا راهنمایی کنید به شدت به این مورد نیاز دارم.

ممنونم.

برچسب ها:
پرسیده شده در: 1 سال قبل
آمار بازدید: 363
0

سلام و درود فراوان برای انجام این کار شما باید تسلط کافی بر مباحث دیتابیس و روابط بین جداول در دیتابیس داشته باشد . برای انجام این کار راه های فراوانی وجود دارد و هیچ راه خاصی وجود ندارد . پس برنامه نویس شما باید بتواند یکی از راه های موجود را پیاده سازی کند . انجام این کار در فریم ورک laravel بسیار ساده است .

مثلا یکی از راه ها این میباشد که در جدول روز اضافه کنید و یک رابطه یک به چند با جدول اطلاعات برقرار کنید تا هر روز اطلاعات خاص خودش را داشته باشد .  و برای محدود کردن کاربر ها یک ستون به نام count user به جدول اطلاعات اضافه کنید و اگر مقدار آن به 3 رسید دیگر این عملیات انجام نشود . تمام این کار ها در فریم ورک laravel مثل آب خوردن است . و بنده هیچ وقت به کاربران استفاده از wordpress را برای کار های خاص پیشنهاد نمیدهم .

ارسال شده در: 1 سال قبل
بیش از ۱ سال عضویت در روکسو بیش از ۱ سال عضویت در روکسو
جهت ارسال پاسخ ابتدا عضو سایت شوید.