آموزش تار (Blur) کردن پس‌زمینه تصاویر در فتوشاپ

?How To Blur Backgrounds in Photoshop

blur background on photoshop

تار کردن یا به اصطلاح Blur کردن پس زمینه یا قسمتی از تصاویر همیشه از موارد محبوب و مورد علاقه کاربران و مخاطبان نرم افزارهای ویرایش عکس به ویژه فتوشاپ است. در این آموزش به صورت ویدئویی روشی رایج در تار کردن پس زمینه تصاویر در فتوشاپ را به شما آموزش می دهیم که به کمک آن تقریبا می توانید پس زمینه هر تصویر و سوژه را به شکل طبیعی، حرفه ای و به میزان متناسب با سلیقه خود تار کنید و پرتره های خود را به کمک این روش جذاب تر از قبل کنید.

نا گفته نماند که روش ذکر شده، روشی در سطح متوسط است و به کاربرانی توصیه می شود که تجربه ای هرچند کم از کار با فتوشاپ دارند و حداقل کار با ابزار و اصول یه سلکشن خوب در فتوشاپ را از قبل یاد گرفته اند. با این وجود سعی شده است در این ویدئو همه چیز به صورت گام به گام و ساده بیان شود تا تعداد بیشتری از کاربران قادر به انجام این تمرین باشند.

همچنین لازم به ذکر است که در فتوشاپ برای هر کاری روش های بسیار زیادی وجود دارد و همه چیز به تجربه و مهارت کاربر بستگی دارد که از روش و تکنیک هایی برای ویرایشات مورد نظر بهره بگیرد.

روش گفته نیز در بسیاری از تصاویر، سوژه ها و پرتره جوابگو است. اما باز هم ممکن است در برخی موارد و سوژه ها نیاز به استفاده از روش های پیچیده تر و حتی گاهی روش های بسیار ساده تر باشد و نیاز نباشد حتما چنین مراحل زیادی را برای رسیدن به نتیجه طی کرد. ما نیز در آموزش های بعدی، روش ها و تکنیک های ساده تر، پیچیده تر و به طور خلاصه روش هایی که نتیجه متفاوت برای سوژه های متفاوت را دارند آموزش می دهیم. پیشنهاد می کنیم مطالب سایت را دنبال کنید تا از آموزش های مشابه دیگر نیز بهره مند شوید.

بدون شک با تکرار و تمرین بیشتر، نتیجه های بسیار بهتر به دست خواهید آورد.

ویدئوی آموزش تار کردن پس‌زمینه تصاویر در فتوشاپ

نویسنده شوید

دیدگاه‌های شما

در این قسمت، به پرسش‌های تخصصی شما درباره‌ی محتوای مقاله پاسخ داده نمی‌شود. سوالات خود را اینجا بپرسید.