نحوه تغییر فصل تصویر در فتوشاپ

?How To Change a Photo from Summer to Autumn in Photoshop

change-season

به جرات می توان فتوشاپ را نرم افزاری بی بدیل در زمینه ویرایش تصاویر پیکسلی دانست. شاید بتوان یکی از دلایل آنرا، ابزارها و امکانات اساسی بی نظیر در ویرایش دانست. به طوری که برای هر ادیتی که مد نظر داشته باشید، روش ها و متدهای مختلفی را پیش روی شما قرار می دهد. به ویژه اینکه کمتر مواقعی پیش می آید که برای انجام ادیت خاصی، بیشتر از یک راه حل در فتوشاپ وجود نداشته باشد.

امکانات فتوشاپ در زمینه تغییرات رنگ نیز به همین شکل است. انواع ابزارها و متدها پیش روی شما هستند که هرگونه که بخواهید ویرایشات رنگی در تصاویر خود انجام دهید. می توانید با Blending Mode ها کار کنید و لایه ها را به شکل های مختلف با هم ترکیب کنید، کانال های رنگی را دست خوش تغییر کنید، از ابزارهای رایج مثل Hue/Saturation استفاده کنید و یا در محیط فتوشاپ کنکاش کنید و ابزارهای بیشتری پیدا کنید.

در این آموزش، ما قصد داریم تا تغییراتی ساده و سریع در کانال های رنگی تصویر، فصل یک عکس را از حالت پاییز به بهار تغییر دهیم و یا بالعکس! البته در واقع می خواهیم رنگ های زرد تصویر که احساس پاییزی بودن را منتقل می کنند، به رنگ های سبز بهاری تغییری دهیم. برای این کار نیز راه حل ها و ابزارهای متفاوتی وجود دارد، اما همانطور که گفتیم قصد داریم با کار روی ابزار ساده ای به شکل سریع این کار را انجام دهیم. اگر این ادیت برای شما نیز جذاب است، این ویدئو آموزشی را با ما همراه باشید.

فراموش نکنید که نظرات و انتقادات خود را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید تا در بهتر شدن آموزش های بعدی از آنها استفاده کنیم. امیدواریم که از این ویدئو آموزشی لذت ببرید.

نویسنده شوید

دیدگاه‌های شما

در این قسمت، به پرسش‌های تخصصی شما درباره‌ی محتوای مقاله پاسخ داده نمی‌شود. سوالات خود را اینجا بپرسید.