ایجاد درخشش برای تصاویر در فتوشاپ

?How to Create a Glow for Images in Photoshop

shine

ایجاد نورهای مصنوعی و درخشش به شکل های مختلف بر روی تصاویر، یکی از پرکاربردترین کارهایی است که گرافیست ها و ادیتورها با فتوشاپ انجام می دهند. این مهم از ادیت های ساده و فانتزی گرفته تا فتومونتاژهای پیچیده و پیشرفته، بسیار مورد استفاده است. مانند بسیاری از ادیت های دیگر، این روش از ادیت و ویرایش تصویر نیز راه ها و روش های بسیار زیادی دارد و به لطف تنوع ابزارها در فتوشاپ، هر شخص می تواند متناسب با تجربه و مهارت خود، ابزارها را ترکیب کرده و از روش سلیقه ای خاص خود استفاده کند.

ما نیز در این آموزش، روشی ساده اما پرکاربرد را برای شما عزیزان بررسی کرده ایم که به کمک آن می توانید در اکثر سوژه ها، نورهای مصنوعی و درخشش ایجاد کنید. برای مثال تیکه از یک جواهر را درخشان کنید یا مانند مثال ویدئویی زیر یک لامپ یا فانوس خاموش را با رنگ دلخواه خود روشن کنید.

تنها نکته ای که باید گوشزد کنیم این است که مانند بسیاری از آموزش های دیگر، این آموزش نیز به تکرار و تمرین دارد تا کارآموز بتواند به آن مسلط شود و به شکل های حرفه ای از آن استفاده کند. بدون شک هیچ چیز در یادگیری فتوشاپ، به اندازه صبر و حوصله و تمرین فراوان اهمیت ندارد. به واسطه این تمرین ها می توانید ریزه کاری ها را یاد بگیرید تا بتوانید از آموزش ها به شکل های کاربردی در پروژه های مورد نیز خود استفاده کنید. به عبارتی ساده تر، هدف ما از این آموزش ها تنها انجام تمرین گفته شده نیست و هدف ما تسلط شما به ابزارهای مهم فتوشاپ و بهره گیری در پروژه های عملی و روزمره است.

در نهایت از شما همراهان عزیز دعوت می کنیم که پس از مشاهده آموزش، نظرات خود را در پایان همین صفحه به جهت بهتر شدن آموزش های بعدی، با ما به اشتراک بگذارید.

نویسنده شوید

دیدگاه‌های شما

در این قسمت، به پرسش‌های تخصصی شما درباره‌ی محتوای مقاله پاسخ داده نمی‌شود. سوالات خود را اینجا بپرسید.