تغییر آسمان تصاویر با قابلیت Sky Replacement در فتوشاپ

?How to Use Sky Replacement in Photoshop

sky

فتومونتاژ تصاویر همیشه محبوبیت بسیار بالایی نزد کاربران نرم افزارهای ادیت تصویر به ویژه فتوشاپ داشته است. به طوری که به جرات می توان گفت، مهمترین دلیل یادگیری فتوشاپ برای بسیاری از افراد، انجام فتومونتاژهای پیشرفته و پیچیده می باشد که بدون شک نرم افزارهای دیگر ویرایش تصویر به این خوبی از پس آن بر نمی آیند.

حال با پیشرفته شدن نسخه های جدید فتوشاپ و اضافه شدن قابلیت هایی که به کمک پردازش های دقیق مبتنی بر هوش مصنوعی که فرآیندهای پیچیده ویرایش تصاویر را ساده تر و لذت بخش کرده است، انجام فتومونتاژ نیز ساده تر و سریع تر از گذشته صورت می گیرد.

در واقع، می توان گفت که شرکت ادوبی در سال های اخیر بسیار تلاش کرده است که فرآیندهای طولانی و پیچیده ادیت تصاویر در فتوشاپ را به کمک ابزارهای جدید، ساده تر و لذت بخش تر کند. یکی از این ابزارها که در فتوشاپ 2021 شاهد آن هستیم، قابلیت Sky Replacement است که به واسطه آن، نرم افزار فتوشاپ به شکل هوشمندانه آسمان تصاویر را تشخیص می دهد و امکان تغییر آن را با یک آسمان دیگر تنها با چند کلیک ساده برای کاربران فراهم می کند.

علاوه بر آن، تنظیمات و قابلیت هایی که در کنار این ابزار برای کاربران و ویرایشگران عکس ارائه شده است، به نوع خود کاملا هیجان انگیز و تحسین برانگیز است. در ادامه، نحوه کار با این ابزار را به شکل جامع و به صورت ویدئویی برای شما همراهان عزیز قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده قرار گیرد.

نویسنده شوید

دیدگاه‌های شما

در این قسمت، به پرسش‌های تخصصی شما درباره‌ی محتوای مقاله پاسخ داده نمی‌شود. سوالات خود را اینجا بپرسید.