سفیدکردن دندان‌ها در فتوشاپ به روش سریع

?How To Whiten Teeth In Photoshop

teeth

اهمیت اینکه یک لبخند زیبا چقدر می تواند به جذابیت یک پرتره کمک کند، بر هیچ کس پوشیده نیست. البته همین لبخند گاهی ممکن است نبودنش از بودنش بهتر باشد! خودتان بهتر می دانید که همان اندازه که یک لبخند با دندان های سفید و درخشان جذابیت پرتره را افزایش می دهد، به همان اندازه لبخندی که موجب بیرون افتادن دندان های زرد شخص می شود، از زیبایی پرتره کم می کند.

خلاصه بگوییم، همین لبخند زیبا گاهی ممکن است پاشنه آشیل پرتره شما باشد که خوشبختانه مثل هر مشکل دیگری در فتوشاپ برای آن نیز راه حل وجود دارد. و البته یک راه حل ساده که همه می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. حتی کسانی که تا به حال تجربه کار با هیچ یک از ابزارهای فتوشاپ را نداشته اند.

در ویدئوی زیر مشاهده می کنید که به راحتی می توانید مشکل زردی دندان ها را در فتوشاپ برطرف کنید و به شکل کاملا طبیعی، دندان ها را سفید و درخشان کنید.

مراحل کار به صورت زیر است که البته در ویدئو نیز به شکل ساده برای شما بیان کرده ایم:

  • مرحله اول: انجام یک سلکشن بسیار ساده (بدون نیاز به دقت یا وسواس) به کمک ابزار Lasso Tool
  • مرحله دوم: ایجاد یک Hue / Saturation Adjustment
  • مرحله سوم: تبدیل سلکشن انجام شده در مرحله اول به ماسک لایه در Adjustment مرحله دوم
  • مرحله چهارم: تنظیم کانال رنگی Adjustment روی کانال زرد یا Yellows
  • مرحله پایانی: پایین آوردن اسلایدر غلظت رنگ یا همان Saturation تا پایین ترین اندازه ممکن و بالا بردن اسلایدر روشنایی یا همان Brightness تا اندازه ای که سفیدی و شفافیت دندان ها مد نظر شما باشد.

امیدواریم که از این آموزش لذت ببرید و مورد استفاده شما عزیزان نیز واقع شود. در نهایت فراموش نکنید که در پایین همین صفحه می توانید نظرات خود را با ما و دیگر بینندگان سایت به اشتراک بگذارید. بدون شک جهت بهتر شدن آموزش های بعدی از آنها استفاده خواهیم کرد.

نویسنده شوید

دیدگاه‌های شما

در این قسمت، به پرسش‌های تخصصی شما درباره‌ی محتوای مقاله پاسخ داده نمی‌شود. سوالات خود را اینجا بپرسید.