پیش نیاز دوره angular (انگولار)

سلام من می خواستم دوره انگولار (Angular) رو شروع کنم. برای یادگیری انگولار (Angular) چه پیش نیازهایی رو باید بگذرونم؟

برچسب ها:
پرسیده شده در: 4 سال قبل
آمار بازدید: 3970
1

انگولار (Angular) یک فریم ورک جاوا اسکریپت سطح بالا می باشد که با استفاده از آن می توانید نرم افزارها و وب اپلیکیشن های وب را پیاده سازی کنید. برای یادگیری این فریم ورک باید روند صحیحی را طی کنید وگرنه در حین یادگیری مدام دلسرد شده و به مشکلات فراوانی بر می خورید.

با توجه به تجربه شخصی خودم، مراحل زیر می توانند قدم به قدم و مفید واقع شوند:

مرحله اول:‌ یادگیری HTML و CSS

همانگونه که مطلع هستید، HTML و CSS جزء جدایی ناپذیر صفحات وب می باشند و شما برای هر کاری که در سمت فرانتد میخواهید انجام دهید باید به این زبان ها مسلط باشید (البته زبان نه، بلکه ساختارهای نشانه گذاری و طراحی رابط کاربری). بنابراین برای یادگیری انگولار، اولین قدم درک مشخص و کافی درباره کدهای HTML و CSS می باشد. برای یادگیری HTML و CSS منابع بسیار زیادی در سطح اینترنت وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

مرحله دوم: یادگیری زبان TypeScript

این زبان طی چند سال اخیر تولید شده است و بر مبنای ساختار Ecmascript 6 یا به اختصار ES6 می باشد. منظور از اکما اسکریپت ۶ همان نسخه آپدیت شده جاوا اسکریپت بوده که قابلیت های متنوعی از جمله طراحی MVC (ساختار کلاس محور) و ... است.

حالا چرا باید تایپ اسکریپت را یاد بگیریم؟ به دلیل اینکه فریم ورک انگولار به زبان تایپ اسکریپت نوشته شده است و در طی پیاده سازی پروژه های خود باید صد در صد از تایپ اسکریپت استفاده کنید.

منابع یادگیری تایپ اسکریپت کمی محدود می باشد ولی چنانچه که بخواهید آن را یاد بگیرید ابتدا باید به ساختار Ecmascript 6 مسلط شوید. برای اینکار وب سایت روکسو مجموعه ای آموزشی و رایگان را تولید کرده است که می توانید از آن بهره ببرید. جهت استفاده از آن روی این لینک کلیک کنید. از طرفی پس از مطالعه دوره آموزشی رایگان اکما اسکریپت، باید به یادگیری تایپ اسکریپت بپردازید که از طریق این لینک، آموزش تایپ اسکریپت خدمت شما ارائه شده است.

منابع یادگیری انگولار

برای یادگیری فریم ورک انگولار (Angular) دو راه حل برای شما وجود دارد:

۱) آموزش رایگان انگولار که به صورت متنی و بدون پروژه است. برای دسترسی به این آموزش می توانید روی این لینک کلیک کنید.

۲) آموزش ویدیویی و پروژه محور انگولار که برای خرید آن باید روی این لینک کلیک کنید.

امیدوارم این نکات به شما کمک کند که روش مناسبی را برای یادگیری انگولار (Angular) انتخاب کنید.

 

ارسال شده در: 4 سال قبل
masoudsalehi (1611)
بیش از ۲ سال عضویت در روکسو بیش از ۲ سال عضویت در روکسو دارای 1000 کارما دارای 1000 کارما نظرات دریافتی:‌ بیش از 50 نظرات دریافتی:‌ بیش از 50 ارسال کننده پاسخ با 25 رای ارسال کننده پاسخ با 25 رای دارای 25 پاسخ صحیح دارای 25 پاسخ صحیح
جهت ارسال پاسخ ابتدا عضو سایت شوید.
اینستاگرام روکسو

روکسو در اینستاگرام

به جمع هزاران کاربر اینستاگرامی روکسو بپیوندید.