دانلود پلاگین 3D Map Generator GEO برای ساخت نقشه‌ی جغرافیایی سه بعدی در فتوشاپ + ویدیو آموزشی

13 اسفند 1395
3dmg-geo-photoshop-plugin

پلاگین 3D Map Generator GEO یک پلاگین با عملکرد حیرت‌انگیز است که توجه هر کاربر فتوشاپ را به خود جلب می‌کند. از این پلاگین برای طراحی نقشه‌های سه‌بعدی پیچیده و با جزئیات فراوان استفاده می‌شود. با استفاده از این پلاگین و تنها چند کلیک می‌توانیدنقشه‌های جغرافیایی ایزومتریک که دارای طول، عرض و ارتفاع دلخواه هستند، تولید کنید. همچنین لایه‌های متنی، اشکال متنوع، انواع بردارها و همچنین نقشه‌ی مسطح ۵۲ کشور در این پلاگین قرار داده شده است که می‌توانید جهت طراحی و تکمیل نقشه‌ی خود از آن‌ها استفاده کنید.
برای طراحی نقشه‌ها انواع مختلفی از ابزارها، براش‌ها، تکسچرها، افکت‌ها و نیز ۳۷ آیکون با کیفیت و زیبا در دسترس کاربر قرار دارد.
نقشه‌هایی که توسط پلاگین 3D Map Generator GEO طراحی می‌شوند، آنقدر حرفه‌ای هستند که برای انواع طراحی‌ها، گزارش‌ها، بازی‌ها و مقالات مرتبط با رشته‌های زمین‌شناسی و جغرافیا، موقعیت‌شناسی و نیز نقشه‌های تعیین آب و هوا کاملا مطلوب هستند.
رابط کاربری در این پلاگین بسیار ساده و واضح است و کار با آن برای اکثر افراد راحت و بدون دردسر است. امیدواریم از این پلاگین نهایت استفاده را ببرید و برای شما و پروژه‌هایتان مفید و کارآمد باشد.

دانلود پلاگین ایجاد نقشه سه بعدی

دانلود پلاگین ایجاد نقشه سه بعدی

دانلود پلاگین ایجاد نقشه سه بعدی

دانلود

نویسنده شوید

دیدگاه‌های شما (1 دیدگاه)

در این قسمت، به پرسش‌های تخصصی شما درباره‌ی محتوای مقاله پاسخ داده نمی‌شود. سوالات خود را اینجا بپرسید.

صالح
13 بهمن 1396
سلام نسخه terrain رو میتونید بگذارید . اون خیلی کاربردی تره . این برا نقشه ها انتزاعی خوبه و لی اون نسخه تریین از گوگل ارث نقشه میگیره .

در این قسمت، به پرسش‌های تخصصی شما درباره‌ی محتوای مقاله پاسخ داده نمی‌شود. سوالات خود را اینجا بپرسید.